Ogłoszenia Duszpasterskie
XXVII Niedziela Zwykła - 08.10.2023r.

1. XXVII Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 8:00 o godz. 10:30 i  popołudniu o godz. 15:00. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę.

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

*Piątek – bł. Honorata Koźmińskiego prezb.

3. Przeżywamy miesiąc Różańca św. nabożeństwo jest przed mszą św. popołudniową przez cały październik o godz. 17:00 w sobotę o godz. 8:00 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 15:00. Zachęcam wszystkich a szczególnie  dzieci do udziału w tym nabożeństwie. 

4. W Piątek 13 października o godz. 18:00 ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie Zapraszam serdecznie.

5. W sobotę Dzień Edukacji Narodowej – Dzień Nauczyciela. Wszystkim nauczycielom i wychowawcom życzę obfitości łask Bożych i zdrowia i poszanowania od wychowanków.

6. W przyszłą niedzielę będzie w Polsce obchodzony Dzień Papieski. Po Mszy św. zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia. W ramach Modlitw o ochronę Życia Poczętego zostanie odprawione nabożeństwo różańcowe po Mszy św. o godz. 15:00. 

7. Przyszła niedziela to 3 niedziela miesiąca składka przeznaczona jest na prace w kościele. 

8. Zbliża się miesiąc Listopad i na Uroczystość Wszystkich Świętych porządkujmy groby naszych bliskich zmarłych. Proszę o zachowanie porządku. Jest to przede wszystkim czas modlitwy za zmarłych. Wypominki można zapisywać na przygotowanych kartkach, które można zabrać z kościoła. Proszę aby pisać dokładnie aby uniknąć pomyłek

9. Składam serdeczne Bóg zapłać tym, którzy sprzątają kościół.

10. Są kalendarze rolników ofiara wynosi 30 zł. 

11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej w celu pogłębiania wiary i wiedzy religijnej. 

Na nadchodzący tydzień wszystkim Szczęść Boże!

Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa. ©2023 Parafia Miłosierdzia Bożego w Grudnej Górnej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: micha.ogorek@op.pl