Ogłoszenia Duszpasterskie
VI Niedziela Zwykła - 12.02.2023 r.

1. VI Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 15:00. Po każdej Mszy św. Wystawienie i Adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach Nabożeństwa Czterdziestogodzinnego przed środą Popielcową. Składam serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na tacę.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: 

* Wtorek – Cyryla Mnicha i Metodego Biskupa

3. Mając na uwadze Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, niniejszym proszę przeprowadzić zbiórkę do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii, we wszystkich kościołach i kaplicach diecezji tarnowskiej w  najbliższą niedzielę 12 lutego br.

4. W poniedziałek spotkanie uczniów kl. VIII przed Sakramentem Bierzmowania.

5. W przyszłą niedzielę dalsza część Nabożeństwa Czterdziestogodzinnego przed środą Popielcową, które trwa przez kolejne trzy niedziele.

6. Przyszła Niedziela to 3 Niedziela miesiąca składka przeznaczona na pokrycie kosztów związanych z planowanymi pracami.

7. Caritas Diecezji Tarnowskiej prosi o przekazanie 1,5% podatku aby mogło jeszcze skuteczniej pomagać.

8. Caritas  organizuje ponownie w parafiach akcję "Paczka dla Ukrainy" Nam zostały przydzielone dwie paczki do zrobienia. Wykaz produktów jest na specjalnej liście. Jeśli jest ktoś chętny to można się zgłosić. Z góry serdeczne Bóg zapłać.

9. Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Danuty Siedzikówny „Inki” w Grudnej Górnej zawiadamia, iż zapisy dzieci do oddziału Przedszkolnego odbywać się będą w dniach 13 lutego do 3 marca 2023 roku. Zapisy będą dokonywane w Sali oddziału przedszkolnego. Można zapisać dziecko od 3 roku życia. Proszę zabrać ze sobą pesel dziecka.

10. Składam serdeczne Bóg zapłać tym, którzy w obecnie sprzątają kościół.

11. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej w celu pogłębiania wiary i wiedzy religijnej. 

Na nadchodzący tydzień wszystkim Szczęść Boże.

Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa. ©2023 Parafia Miłosierdzia Bożego w Grudnej Górnej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: micha.ogorek@op.pl