Ogłoszenia Duszpasterskie
III Niedziela Wielkiego Postu -12.03.2023r.

1. III Niedziela Wielkiego Postu. Porządek Mszy św. godz. 8:00 i zmiana Tajemnic Różańca św. 10:30 i 15:00  Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym i Msza św. Składam serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na tacę

2. W poniedziałek spotkanie uczniów kl. VIII przed Sakramentem Bierzmowania.

3. W piątek o godz. 15:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godzinie 16:30 dla wszystkich po tej Drodze Krzyżowej Msza św.

4. W sobotę o godz. 8:00  Droga Krzyżowa dla dzieci i po niej Msza św. zapraszam szczególnie wszystkie dzieci ze Szkoły Podstawowej.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczną się rekolekcje parafialne, które wygłosi Ks. Piotr Smoła pracujący w Tarnowie.

6. W przyszłą niedzielę – tak jak w każdą niedzielę Wielkiego Postu - w naszym kościele Msze św. godz. 8:00, 10:30 i 15:00- Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, na które serdecznie zapraszam. Bezpośrednio po tym nabożeństwie Msza św. i kazanie stanowe dla młodzieży.

7. Przyszła Niedziela to 3 Niedziela miesiąca składka przeznaczona na pokrycie kosztów związanych z planowanymi pracami.

8. W zakrystii Kościoła są do nabycia baranki i paschaliki wielkanocne ofiara za jedne i drugie 8 zł., przeznaczone są na Caritas.

9. Caritas Diecezji Tarnowskiej prosi o przekazanie 1,5% podatku aby mogło jeszcze skuteczniej pomagać.

10. Składam serdeczne Bóg zapłać tym, którzy sprzątają kościół.

11. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej w celu pogłębiania wiary i wiedzy religijnej. 

Na nadchodzący tydzień wszystkim Szczęść Boże!

Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa. ©2023 Parafia Miłosierdzia Bożego w Grudnej Górnej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: micha.ogorek@op.pl