Ogłoszenia Duszpasterskie
II Niedziela Zwykła - 15.01.2023 r.

1. II Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 15:00. Bóg zapłać za ofiarę na tacę przeznaczoną na prace w parafii.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: 

* Wtorek – Św. Antoniego opata 

* Czwartek -  Św. Józefa Sebastiana Pelczara Biskupa

* Sobota -  św. Agnieszki Dziewicy i Męczennicy

3. We wtorek dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce.

4. We środę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan.

5. W sobotę przypada Dzień Babci a w sobotę Dzień Dziadka otoczmy ich swoimi modlitwami żyjącym wypraszając wielu łask Bożych a zmarłym radość życia wiecznego.

6. Tradycyjnie czwartą Niedzielę stycznia ofiara na tacę przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła. Do końca Stycznia trzeba również zapłacić ubezpieczenie za kościół. Dlatego w przyszłą niedzielę będzie składka na ogrzewanie i na ubezpieczenie. Można na ten cel składać ofiarę w kopertach tak jak to bywało w zwyczaju naszej parafii w latach ubiegłych.

7. Msza św. w tym tygodniu poniedziałek,  środę i piątek o godz. 17:00,  wtorek, czwartek i sobota godz. 7:00.

8. Zakończyła się już wizytacja Duszpasterska zwana kolędą. Składam serdeczne Bóg Zapłać za Przyjęcie mnie w Waszych domach  - rodzinach, za wszelką gościnność, złożone ofiary oraz ofiary na parafię, za podwożenie samochodem i wszelkie dobro okazane w tym czasie. W int. w wszystkich rodzin, które przyjęły kapłana po kolędzie w najbliższą niedziele będzie odprawiona Msza św.

9. Składam serdeczne Bóg zapłać tym, którzy obecnie sprzątają kościół.

10. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej w celu pogłębiania wiary i wiedzy religijnej. 

Na nadchodzący tydzień wszystkim Szczęść Boże!

Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa. ©2023 Parafia Miłosierdzia Bożego w Grudnej Górnej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: micha.ogorek@op.pl