Ogłoszenia Duszpasterskie
V Niedziela Wielkiego Postu - 26.03.2023r.

1. V Niedziela Wielkiego Postu. Porządek Mszy św. godz. 8:00 10:30 i 15:00  Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym i Msza św. Składam serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na tacę jako Jałmużna Wielkopostna na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

2. W piątek o godz. 16:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godzinie 17:30 dla wszystkich po tej Drodze Krzyżowej Msza św.

3. W sobotę o godz. 8:00  Droga Krzyżowa dla dzieci i po niej Msza św. zapraszam szczególnie wszystkie dzieci ze Szkoły Podstawowej.

4. W przyszłą niedzielę Niedziela Męki Pana Jezusa. Rozpoczyna się Wielki Tydzień Wielkiego Postu - w naszym kościele Msze św. godz. 8:00 i zmiana tajemnic Różańca św. o godz. 10:30 gromadzimy się przed kościołem gdzie będzie poświęcenie palm a następnie procesja do kościoła. Zachęcam do zrobienia pięknych palm a najlepsze będą nagrodzone. O godz. 15:00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, na które serdecznie zapraszam. Bezpośrednio po tym nabożeństwie Msza św. 

5. W sobotę o godz. 8:00  Droga Krzyżowa dla dzieci i po niej Msza św. Jest to pierwsza sobota kwietnia chcemy wynagrodzić za wszelkie niegodziwości przeciw Niepokalanemu Sercu NMP.  Zapraszam szczególnie wszystkie dzieci ze Szkoły Podstawowej.

6. W zakrystii Kościoła są do nabycia baranki i paschaliki wielkanocne ofiara za jedne i drugie 8 zł., przeznaczone są na Caritas.

7. Caritas Diecezji Tarnowskiej prosi o przekazanie 1,5% podatku aby mogło jeszcze skuteczniej pomagać.

8. Składam serdeczne Bóg zapłać tym, którzy sprzątają kościół.

9. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej w celu pogłębiania wiary i wiedzy religijnej.               

Na nadchodzący tydzień wszystkim Szczęść Boże!

Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa. ©2023 Parafia Miłosierdzia Bożego w Grudnej Górnej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: micha.ogorek@op.pl