Ogłoszenia Duszpasterskie
II Niedziela Wielkiego Postu - 05.03.2023r.

1. II Niedziela Wielkiego Postu. Porządek Mszy św. godz. 8:00 i zmiana Tajemnic Różańca św. 10:30 i 15:00  Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym i Msza św. Składam serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na tacę a po Mszy św. do puszek na Ogólnopolski Fundusz Ad Gentes.

2. W piątek o godz. 15:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godzinie 16:30 dla wszystkich po tej Drodze Krzyżowej Msza św.

3. W sobotę o godz. 8:00 Droga Krzyżowa dla dzieci i po niej Msza św. zapraszam szczególnie wszystkie dzieci ze Szkoły Podstawowej.

4. W przyszłą niedzielę – tak jak w każdą niedzielę Wielkiego Postu - w naszym kościele Msze św. godz. 8:00, 10:30 i 15:00- Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, na które serdecznie zapraszam. Bezpośrednio po tym nabożeństwie Msza św.

5. W zakrystii Kościoła są do nabycia baranki i paschaliki wielkanocne ofiara za jedne i drugie 8 zł., przeznaczone są na Caritas.

6. Caritas Diecezji Tarnowskiej prosi o przekazanie 1,5% podatku aby mogło jeszcze skuteczniej pomagać.

7. Składam serdeczne Bóg zapłać tym, którzy sprzątali kościół i złożyli ofiarę na kwiaty 200 zł.

8. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej w celu pogłębiania wiary i wiedzy religijnej. 

Na nadchodzący tydzień wszystkim Szczęść Boże!

Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa. ©2024 Parafia Miłosierdzia Bożego w Grudnej Górnej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: micha.ogorek@op.pl