Ogłoszenia Duszpasterskie
XIV Niedziela Zwykła - 07.07.2024r.

1. XIV Niedziela Zwykła . Msze św. o godz. 8:00 i zmiana Tajemnic Różańcowych o godz. 10:30 i  popołudniu o godz. 15:00.  Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę. 

 

2.* Poniedziałek: św. Jana Z Dukli

*Czwartek - św. Benedykta Opata Patrona Europy Święto

*Piątek – św. Brunona Bonifacego z Kerfurtu

*Sobota  – Św. Andrzeja Świerada i Benedykta pustelników Patronów naszej diec

3. Zapisy na Pielgrzymkę będą prowadzone tak jak w latach ubiegłych, w naszej parafii przez czerwiec i lipiec, a w sierpniu w miejscach organizacji grupy. 

Koszt uczestnictwa w PPT wynosi 200,00 zł od osoby. Jeśli z domu idzie więcej osób, następna płaci 150,00 zł, a trzecia osoba z domu płaci 100,00 zł. Każde dziecko z rodziny w wieku szkoły podstawowej płaci tylko 75,00 zł resztę dopłaca Caritas.

Więcej informacji o pielgrzymce można uzyskać na stronach internetowych Pielgrzymki www. http://pielgrzymkatarnowska.pl

4. W Sobotę Nabożeństwo Fatimskie o godz. 1900. Msza św. i różaniec wraz z procesją wokół, kościoła. Zapraszam do udziału w tym nabożeństwie. Szczególnie dzieci młodzież. Ale również starszych i wszystkich. Ja wiem, że jest dużo pracy jak to w lecie ale także łaska Boża jest nam potrzebna, którą możemy wypraszać przez wstawiennictwo Maryi. Praca zawsze będzie ale i o modlitwie powinniśmy pamiętać. Nabożeństwo poprowadzą Róże różańcowe M.B. Fatimskiej; M.B. Nieustającej Pomocy oraz Róża Matki Bożej Częstochowskiej 

5. Bóg zapłać za ofiarę w kopercie Państwu Iwonie i Michałowi Grzesiakowskim 200 zł. oraz pani Marii Zając 200 zł.

6. Składam serdeczne Bóg zapłać tym, którzy w sprzątali kościół przyozdobili kwiatami i wykosili wokół trawę

7. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej w celu pogłębiania wiary i wiedzy religijnej. 

Na nadchodzący tydzień wszystkim Szczęść Boże!

Ks. Proboszcz!

Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa. ©2024 Parafia Miłosierdzia Bożego w Grudnej Górnej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: micha.ogorek@op.pl