Ogłoszenia Duszpasterskie
VII Niedziela Wielkanocy Wniebowstąpienie Pańskie - 12.05.2024r.

1. VII Niedziela Wielkanocy Wniebowstąpienie Pańskie Msze św. o godz. 8:00 o godz. 10:30 Na sumie rocznica I komunii św. dzieci z klasy 4 szkoły podstawowej, o godz. 15:00 Msza św. i nabożeństwo Majowe. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę

2. W Poniedziałek o godz. 19:00 pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Jest prośba aby poprowadzili je Strażacy, aby nieśli Figurę i odmawiali Różaniec w czasie procesji. 

3. We wtorek i środę spotkanie dzieci z 3 klasy Szkoły podstawowej wraz z rodzicami przed I Komunią Świętą.

4. W czwartek Święto Św. Andrzeja Boboli patrona naszej ojczyzny i zarazem patrona naszego Biskupa Andrzeja Jeża. W tym dniu szczególnymi modlitwami otaczamy naszego pasterza.

5. Następna Niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego  – kończy się okres Wielkanocy. Jest to trzecia Niedziela miesiąca maja składka na zapłatę malowania kościoła i prace przy ołtarzu.

6. Zbliża się uroczystość Bożego Ciała, i procesja do Czterech Ołtarzy. Procesja w tym roku pójdzie w kierunku Grudnej Górnej. O przygotowanie ołtarzy: Pierwszy ołtarz Kujawy, drugi ołtarz lewa strona drogi idąc w stronę Brzezin od Szkoły domy koło drogi rodzina Majewskich do Różańskich i dalej drogą do rodziny Podgórskich, trzeci po prawej stronie drogi domy koło drogi w kierunku stadionu i dalej do rodziny Zygmuntów i czwarty Górzyzna, Podkonie i domy na Wzgórzu już teraz proszę aby tradycyjnie przygotować te ołtarze na tę Uroczystość. 

7. Nabożeństwa Majowe są w kościele przed Mszą św. o godz. 18:00 a w soboty o godz. 8:00. Zapraszam do uczestnictwa we Mszy św. i Nabożeństwie Majowym. 

8. Składam serdeczne Bóg zapłać tym, którzy sprzątali kościół przyozdobili kwiatami i wykosili trawę. 

9. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej w celu pogłębiania wiary i wiedzy religijnej. 

Na nadchodzący tydzień wszystkim Szczęść Boże!

Ks. Proboszcz!

Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa. ©2024 Parafia Miłosierdzia Bożego w Grudnej Górnej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: micha.ogorek@op.pl