Ogłoszenia Duszpasterskie
III Niedziela Wielkanocy -14.04.2024r.

1. III Niedziela Wielkanocy – Niedziela biblijna i zarazem rozpoczęcie tygodnia biblijnego. Msze św. o godz. 8:00 o godz. 10:30 i o godz. 15:00. Msza św. 

2. Szczere Bóg zapłać tym, którzy pracowali przy Obcinaniu Tui Kazimierzowi Żurowskiemu, Ewie Andreasik, Andrzejowi Misielakowi, Halinie i Stanisławowi Gleń, Teresie Sobczyk, Renacie Chmura, Mariuszowi Kędzior, Gabrielowi Żurowskiemu Szczere Bóg zapłać tym, którzy zrobili piękne wieńce do przyozdobienia kościoła Pani Joannie Sobczyk za ułożenie kwiatów, Paniom Ewie Andreasik , Teresie Sobczyk, Wandzie Żurowskiej, Lucynie Jedziniak Annie Wójcik, oraz Agacie Wójcik za zrobienie wieńcy. Piotrowi Gleń, LSO, DSM, Pani Katarzynie Pomagającej na plebani

3. Dzisiaj Niedziela Biblijna rozpoczynająca Tydzień Biblijny.

4. Następna Niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień modlitw o powołania Kapłańskie i zakonne. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie będzie za dwa tygodnie składka na ten cel. Rozpoczyna się również Tydzień Biblijny. Jest to również niedziela jako dzień modlitw za kierowców.

5. Przyszła Niedziela to 3 Niedziela miesiąca składka przeznaczona na pokrycie kosztów związanych z malowaniem tzn. z materiałem ponad 30 tys. 

6. Składam serdeczne Bóg zapłać tym, którzy w ostatnim czasie sprzątali kościół i przyozdobili kwiatami oraz wykosili trawę wokół kościoła. 

7. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej w celu pogłębiania wiary i wiedzy religijnej. 

Na nadchodzący tydzień wszystkim Szczęść Boże!

Ks. Proboszcz!

Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa. ©2024 Parafia Miłosierdzia Bożego w Grudnej Górnej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: micha.ogorek@op.pl