Ogłoszenia Duszpasterskie
V Niedziela Wielkiego Postu -17.03.2024r.

1. V Niedziela Wielkiego Postu. Porządek Mszy św. godz. 8:00 10:30 i 15:00  Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym i Msza św. Składam serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na prace w kościele. 

2. W poniedziałek wtorek i środę rekolekcje szkolne dla dzieci ze szkoły podstawowej codziennie o godz. 9:00.

3. W piątek o godz. 16:30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godzinie 17:00 Msza św.

4. W sobotę o godz. 8:00  Droga Krzyżowa dla dzieci i po niej Msza św. zapraszam szczególnie wszystkie dzieci ze Szkoły Podstawowej.

5. W przyszłą niedzielę Niedziela Męki Pana Jezusa. Rozpoczyna się Wielki Tydzień Wielkiego Postu - w naszym kościele Msze św. godz. 8:00 o godz. 10:30 gromadzimy się przed kościołem gdzie będzie poświęcenie palm a następnie procesja do kościoła. Zachęcam do zrobienia pięknych palm a najlepsze będą nagrodzone. O godz. 15:00- Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, na które serdecznie zapraszam. Bezpośrednio po tym nabożeństwie Msza św. 

6. W sobotę o godz. 8:00  Droga Krzyżowa dla dzieci i po niej Msza św.  Zapraszam szczególnie wszystkie dzieci ze Szkoły Podstawowej.

7. W zakrystii Kościoła są do nabycia baranki i paschaliki wielkanocne ofiara za jedne i drugie 8 zł., przeznaczone są na Caritas.

8. Caritas Diecezji Tarnowskiej prosi o przekazanie 1,5% podatku aby mogło jeszcze skuteczniej pomagać 

9. Składam serdeczne Bóg zapłać tym, którzy sprzątali kościół i złożyli ofiarę 300 zł. A o dbanie o porządek proszę następne domy rodziny

10. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej w celu pogłębiania wiary i wiedzy religijnej.               

Na nadchodzący tydzień wszystkim Szczęść Boże!

Ks. Proboszcz!

Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa. ©2024 Parafia Miłosierdzia Bożego w Grudnej Górnej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: micha.ogorek@op.pl