Ogłoszenia Duszpasterskie
I Niedziela Wielkiego Postu - 26.02.2023 r.

1. I Niedziela Wielkiego Postu. Porządek Mszy św. godz. 8:00, 10:30 i 15:00  Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym i Msza św. Składam serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na tacę a przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie a po Mszy św. do puszek na pomoc Ukrainie.

2. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek modlimy się o powołania do służby w Kapłaństwie i życiu zakonnym, Pierwszy Piątek   modlimy się za misje św. i ofiarą wspomagamy to dzieło oraz pierwsza sobota miesiąca marca.  Spowiedź poniedziałek,  środę i piątek w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu od godziny 17:00 i codziennie przed Mszą św. Wyjazd do Chorych ks. kanonik od godz. 8:00 a ks. proboszcz od godz. 14:00.

3. W piątek o godz. 15:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godzinie 16:30 dla wszystkich po tej Drodze Krzyżowej Msza św.

4. W sobotę o godz. 8:00 Droga Krzyżowa dla dzieci i po niej Msza św. zapraszam szczególnie wszystkie dzieci ze Szkoły Podstawowej.

5. W przyszłą niedzielę – tak jak w każdą niedzielę Wielkiego Postu - w naszym kościele Msze św. godz. 8:00, 10:30 i 15:00- Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, na które serdecznie zapraszam. Bezpośrednio po tym nabożeństwie Msza św. 

6. Następna niedziela to dzień modlitw postu i solidarności z Kościołem z misjonarzami. Z tej racji złożymy Ofiarę do Puszek na Ogólnopolski Fundusz Ad Gentes.

7. Caritas Diecezji Tarnowskiej prosi o przekazanie 1,5% podatku aby mogło jeszcze skuteczniej pomagać.

8. Składam serdeczne Bóg zapłać tym, którzy sprzątają kościół.

9. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej w celu pogłębiania wiary i wiedzy religijnej. 

Na nadchodzący tydzień wszystkim Szczęść Boże!

Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa. ©2024 Parafia Miłosierdzia Bożego w Grudnej Górnej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: micha.ogorek@op.pl