Ogłoszenia Duszpasterskie
Niedziela Trójcy Świętej - 26.05.2024r.

1. Niedziela Trójcy Świętej Msze św. o godz. 8:00 o godz. 10:30 Na sumie I komunia św. dzieci z klasy 3 szkoły podstawowej, o godz. 15:00 Msza św. i nabożeństwo Majowe. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę a przeznaczone na zapłatę malowania i na dalsze prace.

2. W czwartek Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. o godz. 8:00, o godz. 10:30 i po tej Mszy św. Procesja do Czterech Ołtarzy, w kierunku Grudna Górna Brzeziny. Zapraszam na sumę dzieci komunijne w strojach wraz z rodzicami  jak również małe dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia dzwonkami. Oraz wszystkich parafian jak najliczniej. Procesja do Czterech Ołtarzy to wyjście Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, który przychodzi do wszystkich nas dlatego potrzeba go prowadzić w procesji jak najliczniej. Nie będzie procesji po Mszy św. o godz. 1500. Od piątku tzw. Oktawa Bożego Ciała i procesja po Mszy św. o godzinie 18:00. Składka w Boże Ciało na Hospicja i wyznaczone cele Charytatywne. Bardzo proszę Druhów z naszych straży o kierowanie ruchem i pilnowaniem porządku. Wszystkich uczestników procesji proszę stosownie się do poleceń strażaków.

3. W niedzielę Procesja będzie po Sumie. Zapraszam dzieci do sypania i dzwonienia. 

4. Od poniedziałku dzieci Pierwszokomunijne będą miały Biały Tydzień. Codziennie będą przychodziły w strojach komunijnych na Mszę św. wieczorową. 

5. Serdeczne Bóg zapłać za Dar Ołtarza rodzicom Pierwszokomunijnych a je to komplet obrusów potrzebnych do Liturgii.

6. Składam serdeczne Bóg zapłać tym, którzy sprzątają kościół przyozdobili a o dbanie o porządek zachęcam. 

7. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej w celu pogłębiania wiary i wiedzy religijnej. 

Na nadchodzący tydzień wszystkim Szczęść Boże!

Ks. Proboszcz!

Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa. ©2024 Parafia Miłosierdzia Bożego w Grudnej Górnej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: micha.ogorek@op.pl