Ogłoszenia Duszpasterskie
V Niedziela Wielkanocy - 28.04.2024r.

1. V Niedziela Wielkanocy – Msze św. o godz. 8:00 o godz. 10:30 i o godz. 15:00. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg Zapłać!

2. W środę 1 Maja o godz. 18:00 rozpoczną się Nabożeństwa Majowe, które od poniedziałku do piątku będą przed Mszą św. o godz. 18:00 a w soboty o godz. 8:00. A w niedzielę po Mszy św. o godz. 15:00.  Zapraszam do uczestnictwa w tych pięknych nabożeństwach. Szczególnie dzieci i młodzież.

3. We czwartek 2 maja Święto Flagi narodowej i dzień modlitw za Emigrację.

4. W Piątek wypada uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. tak jak w Niedzielę o  godz. 8:00 o godz. 10:30 o godz. 15:00.

5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek modlimy się o powołania do Służby Bożej,  Pierwszy Piątek Miesiąca maja modlimy się za misje św. i ofiarą wspomagamy to dzieło oraz pierwsza sobota maja. Spowiedź poniedziałek i środę w czasie adoracji oraz w każdy dzień przed nabożeństwem Majowym. Wyjazd do Chorych od godz. W piątek w Uroczystość NMP Królowej Polski około godz. 13:30.

6. Składam serdeczne Bóg zapłać tym, którzy w ostatnim czasie sprzątali kościół i przyozdobili kwiatami oraz wykosili trawę wokół kościoła.

7. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej w celu pogłębiania wiary i wiedzy religijnej. 

Na nadchodzący tydzień wszystkim Szczęść Boże!

Ks. Proboszcz!

Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa. ©2024 Parafia Miłosierdzia Bożego w Grudnej Górnej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: micha.ogorek@op.pl