Ogłoszenia Duszpasterskie
IV Niedziela Zwykła - 29.01.2023 R.

1. IV Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 15:00. Bóg zapłać za ofiarę na tacę.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: 

* Wtorek – św. Jana Bosko prezbitera 

* Czwartek - Ofiarowanie Pańskie – Matki Bożej Gromnicznej

* Piątek – Św. Błażeja

3. W poniedziałek spotkanie uczniów kl. VIII przed Sakramentem Bierzmowania.

4. W Czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego Msze św. we wtorek o godz. 7:00, 10:00 i 17:00 na każdej Mszy św. poświęcenie Gromnic. Składka przeznaczona na zakony klauzurowe w naszej diecezji. Po ostatniej Mszy św. zapraszam do rozebrania dekoracji Bożonarodzeniowej.

5. W Czwartek o godz. 17:00 spotkanie uczniów kl. 3 wraz z rodzicami przygotowujące do pierwszej spowiedzi i komunii św. zapraszam dzieci otrzymają świece i modlitewniki.

6. W piątek  wspomnienie św. Błażeja błogosławieństwo świec i gardła oraz owoców.

7. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek modlimy się o powołania do Służby Bożej,  Pierwszy Piątek   modlimy się za misje św. i ofiarą wspomagamy to dzieło oraz pierwsza sobota miesiąca lutego. Spowiedź poniedziałek,  środę i piątek w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu od godziny 16 i codziennie przed Mszą św. Wyjazd do Chorych: ks. kanonik od godz. 8:00, ks. Proboszcz od godz. 14:00.

8. W niedzielę na Mszy św. Błogosławieństwo chleba, wody, i soli ku czci św. Agaty

9. Następna Niedziela to I niedziela miesiąca lutego po Mszy św. o godz. 8:00 zmiana tajemnic Różańca św.

10. W przyszłą niedzielę rozpocznie się Nabożeństwo Czterdziestogodzinne przed środą Popielcową, które będzie trwało przez kolejne trzy niedziele.

11. Składam serdeczne Bóg zapłać tym, którzy w ostatnim czasie sprząta kościół i przyozdobili kwiatami a o dbanie o prządek proszę następne domy.

12. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej w celu pogłębiania wiary i wiedzy religijnej.

Na nadchodzący tydzień wszystkim Szczęść Boże!

Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa. ©2023 Parafia Miłosierdzia Bożego w Grudnej Górnej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: micha.ogorek@op.pl