Ogłoszenia Duszpasterskie
IV Niedziela Wielkanocy - 30.04.2023r.

1. IV Niedziela Wielkanocy – Niedziela Dobrego Pasterza Światowy Dzień modlitw o powołania Kapłańskie i zakonne i zarazem rozpoczęcie tygodnia modlitw o powołania do służby w kościele. Msze św. o godz. 8:00 o godz. 10:30 i o godz. 15:00. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg Zapłać!

2. Sakrament Bierzmowania dla młodzieży z 8 klasy Szkoły Podstawowej będzie 10 maja t.j. we środę o godz. 16:00 w Siedliskach Bogusz. Dlatego zapraszam młodzież na spotkania tzw. Triduum przed Sakramentem Bierzmowania w najbliższy piątek oraz poniedziałek 8 maja i wtorek 9 maja na nabożeństwo majowe i Mszę św. popołudniową. o godz. 18:00. Będzie możliwość do spowiedzi dla świadków i rodziny.

3. W poniedziałek 1 Maja o godz. 18:00 rozpoczną się Nabożeństwa Majowe, które od poniedziałku do piątku będą przed Mszą św. o godz. 18:00 a w soboty o godz. 8:00. A w niedzielę po Mszy św. o godz. 15:00. Zapraszam do uczestnictwa w tych pięknych nabożeństwach. Szczególnie dzieci i młodzież.

4. We wtorek 2 maja Święto Flagi narodowej i dzień modlitw za Emigrację.

5. W środę wypada uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. tak jak w Niedzielę o  godz. 8:00 o godz. 10:30 o godz. 15:00.

6. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek modlimy się o powołania do Służby Bożej,  Pierwszy Piątek Miesiąca maja modlimy się za misje św. i ofiarą wspomagamy to dzieło. Spowiedź poniedziałek w czasie adoracji oraz w każdy dzień przed nabożeństwem Majowym. Wyjazd do Chorych od godz. 800.obydwaj kapłani.

7. Składam Serdeczne Bóg zapłać za ofiary w kopertach: Rodzina Piątków 600 zł. oraz Renata i Andrzej Zima  200 zł.

8. Składam serdeczne Bóg zapłać tym, którzy w ostatnim czasie sprzątali kościół i  przyozdobili kwiatami oraz wykosili trawę wokół kościoła.

9. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej w celu pogłębiania wiary i wiedzy religijnej. 

Na nadchodzący tydzień wszystkim Szczęść Boże!

Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa. ©2023 Parafia Miłosierdzia Bożego w Grudnej Górnej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: micha.ogorek@op.pl