Ogłoszenia Duszpasterskie
XIII Niedziela Zwykła - 30.06.2024r.

1. XIII Niedziela Zwykła . Msze św.  o godz. 8:00  o godz. 10:30 i  popołudniu o godz. 15:00.  Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę. 

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

*Wtorek -  NMP Tuchowskiej

*Środa -  św. Tomasza Apostoła

*Sobota – bł. Matki Teresy Leduchowskiej

3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek modlimy się o powołania do Służby Bożej,  Pierwszy Piątek Miesiąca Lipca modlimy się za misje św. i ofiarą wspomagamy to dzieło oraz pierwsza sobota. Spowiedź we środę i piątek od godz. 17:00 w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu. Wyjazd do Chorych od godz. 8:00.

4. W piątek o godz. 9:00 wyjazd do Tuchowa na Mszę św. o godz. 11:00 w czasie odpustu. 

5. W przyszłą niedzielę po pierwszej Mszy św.  zmiana Tajemnic Różańca św.

6. Zapisy na Pielgrzymkę będą prowadzone tak jak w latach ubiegłych, w naszej parafii przez czerwiec i lipiec, a w sierpniu w miejscach organizacji grupy. 

Koszt uczestnictwa w PPT wynosi 200,00 zł od osoby. Jeśli z domu idzie więcej osób, następna płaci 150,00 zł, a trzecia osoba z domu płaci 100,00 zł. Każde dziecko z rodziny w wieku szkoły podstawowej płaci tylko 75,00 zł resztę dopłaca Caritas.

Więcej informacji o pielgrzymce można uzyskać na stronach internetowych Pielgrzymki www. http://pielgrzymkatarnowska.pl 

7. Serdeczne Bóg zapłać za zawiezienie obrazu do renowacji do Nowego Sącza i powrotne przywiezienie Mateuszowi Wójtowiczowi oraz Piotrowi Gleń. A za założenie na ścianie Firmie Pana Sławomira Pocicy Panu Sławomirowi, Markowi Czerneckiemu, Piotrowi Szela i Stanisławowi Raś.

8. Składam serdeczne Bóg zapłać tym, którzy w sprzątają kościół. 

9. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej w celu pogłębiania wiary i wiedzy religijnej. 

Na nadchodzący tydzień wszystkim Szczęść Boże!

Ks. Proboszcz!

Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa. ©2024 Parafia Miłosierdzia Bożego w Grudnej Górnej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: micha.ogorek@op.pl